OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE: PIĄTA NIEDZIELA WIELKANOCY 19 maja 2019

1. Przykazanie miłości pozostawione przez Chrystusa swoim uczniom po wszystkie wieki będzie ożywiało wspólnotę Kościoła. Współczesnemu światu potrzeba wyraźnego świadectwa i nowej inspiracji, jaką ludzie wiary odnajdują nieustannie w słowach Mistrza.

1. Trwają nabożeństwa majowe. Zapraszam do modlitwy codziennie wieczorem o godz. 17.

1. Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy we środę o godz. 17.

1. W piątek przypada wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych. Papież Benedykt XVI ustanowił to wspomnienie dniem modlitwy za Kościół w Chinach. Odpowiedzmy na ten apel papieża. W tej intencji odprawimy nabożeństwo majowe.

1. Wstawiennictwu Pani Loretańskiej polecamy wszystkich solenizantów i jubilatów nowego tygodnia.

W sakramentalny związek małżeński mają zamiar wstąpić:

Zapowiedź: 12.05.2019 i 19.05.2019

Kacper Piotr Gołuński, kawaler, zam. Parafia p.w. św. Michała Archanioła w Skarszewach i

Weronika Eugenia Goldszmidt, panna, zam. Parafia p.w. św. Jana Nepomucena w Godziszewie

Ktokolwiek wiedziałby o jakichkolwiek przeszkodach, zobowiązany jest poinformować ks. proboszcza.

UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA ku czci głównego Patrona Naszej Parafii świętego Jana Nepomucena 19. maja o godz. 11.30, której przewodniczy ks. Paweł Janaszkiewicz MS. Po mszy św. procesja Eucharystyczna wokół kościoła.