Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE: CZWARTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 11 marca 2018

  1. Dzisiaj, w czwartą niedzielę Wielkiego Postu, Pan Jezus objawia nam, że Jego przyjście na świat jest wyrazem miłości Ojca do nas, a Jego wywyższenie na krzyżu stanie się dla nas źródłem zbawienia. Mimo że zbliża się już czas pasji Chrystusa, radujemy się, że zbliża się dla nas czas odkupienia.
  1. W Wielkim Poście gromadzimy się na nabożeństwach pasyjnych: droga krzyżowa w piątek o godz. 17.30, a gorzkie żale w niedzielę o godz. 15.
  1. We wtorek, 13 marca przypadnie 5. rocznica wyboru papieża Franciszka. Otoczmy w tym dniu Ojca Świętego i wszystkie jego dzieła naszymi modlitwami.
  1. W piątek 16.03. od 8.30 odwiedzę chorych i starszych przedświątecznie z posługą sakramentalną.
  1. Zmarłym wypraszajmy Miłosierdzie Boże: pochowaliśmy śp. Reginę Kowalewską a pogrzeb jutro o godz. 9.30 śp. Ryszarda Przygoda, wieczny odpoczynek racz im dać Panie.
  1. Solenizantom i jubilatom życzymy wielu łask Bożych. Serdecznie dziękuję ks. prałatowi Edwardowi z Trąbek za posługę. W tym tygodniu prowadzę po sąsiedzku rekolekcje wielkopostne, proszę o modlitwę.
  1. Po przerwie wznawiamy kolektę inwestycyjną w 3. Niedzielę miesiąca, czyli w następną niedzielę: fundusze na ogrzewanie oraz skarbonki na Kwiaty do Grobu Pańskiego.

Zapowiedź: 04.03.2018 i 11.03.2018

Tomasz Grabowski, kawaler, zam. Parafia p.w. Jana Nepomucena w Godziszewie i

Agnieszka Pobłocka, panna, zam. Parafia p.w. Wniebowzięcia NMP w Mściszewicach

Ktokolwiek wiedziałby o jakichkolwiek przeszkodach, jest zobowiązany poinformować ks. Proboszcza.

Ks. Rafał Zientara, proboszcz