Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE: CZWARTA NIEDZIELA ADWENTU 23 grudnia 2018

  1. Ostatnia niedziela Adwentu kieruje nasz wzrok w stronę Maryi Panny, w której życiu wypełnia się obietnica Pana Boga, złożona praojcom w wierze. Przeżywajmy nadchodzące święta z głęboką nadzieją na nowe Boże narodzenie w naszych sercach i w naszej parafialnej wspólnocie.
  2. Zasiadając jutro do wigilijnej wieczerzy, pamiętajmy nie tylko o licznych świątecznych tradycjach, ale nade wszystko o wspólnej modlitwie, odczytaniu fragmentu Ewangelii oraz śpiewie kolęd. Msza Święta pasterska zostanie odprawiona o godz. 24.00 w Godziszewie a o godz. 22.00 w Obozinie.
  3. Msze Święte w uroczystość Bożego Narodzenia o godz. 10, 11.30 i o 13 w Obozinie. W drugi dzień świąt według porządku niedzielnego.
  4. W poniedziałek pogrzeb śp. Danuty Kamińskiej w Obozinie o godz. 9.00. W piątek, o godz. 12.00 pogrzeb śp. Mariusza Porazik w Godziszewie. Wieczny odpoczynek…
  5. Drogim solenizantom i jubilatom życzę pokoju serca i wszelkiego błogosławieństwa.

Ks. Rafał Zientara, proboszcz

W tym tygodniu patronują nam:

26 XII – św. Szczepan (I w.), diakon Kościoła w Jerozolimie i pierwszy męczennik chrześcijański,

27 XII – św. Jan, Apostoł i Ewangelista, jedyny z grona Dwunastu, który nie poniósł śmierci męczeńskiej i do końca długiego życia świadczył o Chrystusie,

28 XII – święci Młodziankowie, dzieci okrutnie zamordowane z rozkazu Heroda, pragnącego zabić narodzonego Jezusa.