Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE: PIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 10 lutego 2019

  1. Chrystusowe wezwanie skierowane dzisiaj do Szymona: „wypłyń na głębię” nie może być odczytane tylko jako znak apostolskiego powołania. Pan zaprasza nas wszystkich, abyśmy z zaufaniem wypłynęli na głębiny wiary. Oby udział w niedzielnej Eucharystii na nowo rozpalił w nas ducha odważnego podążania za Mistrzem.

 

  1. Dnia 14 lutego wielu parafian będzie obchodziło tzw. walentynki. W naszych osobistych modlitwach pamiętajmy zwłaszcza o narzeczonych i małżonkach.

 

  1. Rodziców, opiekunów, a także organizatorów zimowego wypoczynku serdecznie zachęcam do podjęcia troski o uczestnictwo dzieci i młodzieży w niedzielnej Eucharystii podczas ferii. Wszystkim dzieciom, młodzieży oraz nauczycielom życzę bezpiecznego i ubogacającego odpoczynku.

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Godziszewie zaprasza na darmowy kurs komputerowy dla osób w wieku 26 + i z wykształceniem co najwyżej średnim. Zajęcia odbywać się będą jeden – dwa razy w tygodniu w godzinach od 16:30 do 19:30 w poniedziałki lub środy. Żeby kurs się rozpoczął potrzebna jest grupa minimum 10 osób.  Zapisy będą trwały do najbliższej środy w sekretariacie szkoły lub telefonicznie.

  1. Wszystkich, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje urodziny i imieniny, otaczam serdeczną pamięcią i modlitwą.

 

  1. ZAPRASZAM NA REKOLEKCJE W LA SALETTE w dniach: 10-18.07.2019. Zapisy do 24.02.2019. TRASA: ALTÖTTING – EINSIEDELN – LA SALETTE – COURMAYEUR (MONT BLANC) – AOSTA – AUGSBURG – MEDIOLAN – PRAGA. CENA: 2990 zł. Szczegóły na stronie Parafii i w gablocie.

Ks. Rafał Zientara, proboszcz

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

11 II – wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, Światowy Dzień Chorego,

14 II – św. Cyryl (827-869), mnich, i św. Metody (815-885), biskup, patroni Europy, misjonarze Księstwa Wielkomorawskim i Rusi Kijowskiej.