Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE: DWUDZIESTA SIÓDMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 7 października 2018

  1. Pan Jezus przypomina nam dzisiaj wartość nierozerwalnego małżeństwa jednej kobiety i jednego mężczyzny. Wymagania Pana Boga w tej dziedzinie są wielkie i chociaż wielu nie potrafi im sprostać, to jednak nie można ich negować. Z Bożą pomocą można przezwyciężyć wiele problemów i osiągnąć szczęście we dwoje. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie Odpustu ku czci św. Franciszka.

 

  1. Trwamy na codziennej modlitwie różańcowej w kościele o godz. 17. Tych, którzy nie mogą uczestniczyć w modlitwie wspólnotowej, zachęcam do odmawiania różańca w rodzinie lub indywidualnie. Wszyscy kandydaci do bierzmowania obowiązkowo przyjdą w piątek na nabożeństwo różańcowe, mszę św. i spotkanie.

 

  1. W przyszłą niedzielę po raz 18. będziemy obchodzić Dzień Papieski. Jak co roku przeprowadzona zostanie zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspierającą uzdolnioną ubogą młodzież.

 

  1. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa.

ks. Rafał Zientara, proboszcz

W TYM TYGODNIU PATRONUJE NAM: 13 X – bł. Honorat Koźmiński (1829-1916), polski kapucyn, założyciel wielu zgromadzeń zakonnych bezhabitowych.